Zrnková Bezkofeínová káva Colombia

Úvod KÁVA Bezkofeínová kávaZrnková Bezkofeínová káva Colombia

Zrnková Bezkofeínová káva Colombia

Bezkofeínová káva zbavená kofeínu patentovaným "Swiss Water decaffeinated" (Švajčiarskym Vodným procesom), vďaka ktorému si zachováva originálny charakter kávy s jej plnou chuťou a arómou.


Intenzita:  

Kód: DB13394g250z
 
Dostupnosť: Dočasne vypredané
Kúpou tohto produktu získate 8 bodov.
 
 
 
8,50 € (221,- CZK)

Zrnková Bezkofeínová káva Colombia

Pôvod a plantáž:


Táto káva pochádza z Kolumbijskej provincie Huila, kde je zalievaná čírou horskou vodou ktorá zabezpečuje absolútnu gurmánsku kvalitu.

 

Charakter a chuť:

Hocikto, kto verí, že bezkofeínová káva je bez chuti bude príjemne prekvapený. Táto káva upúta svojou výraznou arómou, ako aj zmyselnou chuťou a nemusí sa báť ju porovnať s jej kofeínovým vzorom. 

Kofeín je prírodná substancia, ktorá je udržovaná v mnohých rôznych rastlinách, hlavne však v káve. Má posilňovacie účinky, preto nie je vhodná pre každého. Toto však nie je dôvod aby si nemohol kávu vychutnať. Bezkofeínová káva bola vyvinutá práve pre týchto ľudí, ktorí nekonzumujú kofeín alebo sa chcú vyhnúť jeho posilňujúcim účinkom.

 

Bolo vyvinutých veľa rozličných chemických procesov na zbavenie kávy kofeínu, všetky však prísne odmietame. Naša bezkofeínová káva nasleduje exkluzívne prírodný "Švajčiarsky vodný proces" počas ktorého sa nepoužívajú žiadne chemikálie, len čistá voda. Toto zachováva originálny charakter kávy s jej plnou chuťou a arómou.


Intenzita:  


Zloženie: Pražená káva 100% ArabicaSúvisiace produkty

NovéHrnček "Coffee" 0,2 l

Hrnček "Coffee" 0,2 l

5,90 € (154,- CZK)
Copyright 2015 - 2020 © Čokoláda, čaj, káva a príslušenstvo