Doprava

Oznam:


Milí zakazníci,


z dôvodu pretrvávajúceho ochorenia COVID-19 nás ekonomická situácia donútila zatvoriť a zároveň aj zrušiť prevádzku Čokosvet k 29.4.2020 na autobusovej stanici T. Vansovej 526/10 v Prievidzi. Objednávky na eshope www.cokosvet.sk nieje možné realizovať.


Prípadné reklamácie vyriešite buď písomne, alebo osobne na adrese:

Ján Golecký, Bednára 714/4, Prievidza 97101. Tel. kontakt: 0950 479813


Za pochopenie, ďakujeme.Doprava je zabezpečovaná poštou, kuriérskou službou, zásielkovňou alebo vlastnou dopravou po celom území SR.

 

Nákup nad 66 € - ZDARMA


Nákup do 66 € - 2,90 € - Slovenská pošta


Nákup do 66 € - 4,9 € - Slovenská pošta - Krehké 


Nákup do 66 € - 3,90 € - Kuriérska služba GLS


Nákup do 66 € - 2,50 € - Zásielkovňa Sk


Nákup do 66 € - 2,99 € - Zásilkovna cz ( Do Českej rebubliky expedujeme tovar po platbe prevodom )


Nákup nad 35 € - Rozvoz v Prievidzi, Bojniciach, Kanianke a Opatovciach nad Nitrou - ZDARMA


Osobný odber v predajni - ZDARMA


Poplatok za dobierku: 1,30 €

Poplatok za bankový prevod: 0 €


Pri objednávkach do 10 € je k doprave pripočítané balné v sume 2 €.


Pri platbe prevodom na účet, balík expedujeme po obrdržaní platby na účet.


Slovenská pošta:


Ide o službu balík na poštu, príp.doporučený list s vyzdvihnutím na pošte, nie o doručenie do rúk adresáta (na dodaciu adresu)!!!

 

Pri krehkých tovaroch ako je sklo, porcelán, keramika, čokoládové figúrky doporučujeme službu Slovenskej pošty - Krehké.


Zoznam pôšt - viac ako 1400 odberných miest


Zásielka je doručená v priebehu 1-3 pracovných dní od vyexpedovania tovaru z našej predajne a uložená na najbližšej pošte (podľa PSČ) v mieste bydliska adresáta (podľa adresy dodania) počas odbernej lehoty (15 dní).

Ak sa jedná o zásielku menších rozmerov (doporučený list),poštový doručovateľ Vám doručí oznámenie, že zásielka je uložená na pošte, prípadne Vám ju doručí.
Ak sa jedná o zásielku väčších rozmerov (balík), budete informovaný formou SMS správy,že balík je uložený na pošte a pripravený k osobnému vyzdvihnutiu.

 

Zásielkovňa: 


Tovar Vám bude doručený na výdajné miesto ktoré si vyberiete. Na Slovensku cez 740 výdajných miest a v Českej republike až cez 2700 výdajných miest. 

 

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto, vám zásielkovňa pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

 

Zoznam výdajných miest https://www.zasielkovna.sk/pobocky?closest=1

 

Kuriér:


Doručenie tovaru kuriérom je garantované do 48 hodín od vyexpedovania tovaru z našej predajne. Tovar Vám bude doručený na zadanú dodaciu adresu. Tovar dodávame prepravnou spoločnosťou GLS alebo vlastnou dopravou v bežnej pracovnej dobe od 8:00 do 17:00 hod.Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním e-mailom.

Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti (ak ste platili bankovým prevodom, iba podpíšete prevzatie a prevezmete si svoj tovar).

  • Balné tovaru nad 10 € je ZDARMA.
  • Tovar posielame kuriérskou službou, poštou alebo vlastnou dopravou.
  • Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti ak ste zvolili možnosť dobierky.

O každej zmene stavu objednávky, termíne expedície tovaru budete informovaní  e-mailom. Doručenie tovaru spravidla trvá 1-5 pracovných dní od objednania tovaru, ktorý je skladom a 5-14 dní ostatný tovar. Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním sms alebo e-mailom s číslom balíka a výškou dobierky. Novinkou je možnosť zmeniť deň doručenia zásielky a dodaciu adresu formou sms.

 

Ako to funguje:  GLS

 

Nedoručené zásielky

1.1.  Pokiaľ sa zásielka vráti ako nedoručená bez nášho zavinenia (nesprávna adresa, zákazník zásielku nedopatrením alebo úmyselne neprevzal, a pod.) odošleme zákazníkovi správu e-mailom so žiadosťou o informáciu, čo ďalej robiť s jeho objednávkou. Odpoveď na túto výzvu očakávame v termíne 7 dní od odoslania správy.

2.2.  Ak nás zákazník požiada o opätovné odoslanie zásielky, doúčtujeme k celkovej cene zásielky druhý raz cenu dopravy,aká bola pri prvom odoslaní v prípade,že poštovné bolo zdarma,bude doúčtovaná suma podľa sposobu dodania (kuriér,pošta).

 

Predávajúci nenesie zodpovednosť za dôsledky spôsobené oneskorením doručenia alebo stratou zásielky zavinenou prepravcom alebo nepredvídateľnou a neprekonateľnou prekážkou.

 

 

Osobný odber alebo rozvoz vlastnou dopravou.

 

Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť osobne v predajni Čokosvet na adrese: Prievidza, T. Vansovej 10, 97101, po obdržaní mailu (objednávka vybavená).

Osobný odber nie je spoplatnený.

 

Nákup nad 35 € Vám dovezieme V Prievidzi, Bojniciach, Opatovciach nad Nitrou a Kanianke zadarmo.


Upozorňujeme, že pri osobnom odbere je možné platiť iba v hotovosti. 

Copyright 2015 - 2020 © Čokoláda, čaj, káva a príslušenstvo