Úvod Doprava

Doprava

Doprava je zabezpečovaná kuriérskou službou,poštou alebo vlastnou dopravou po celom území SR.

 

Nákup nad 66 € - ZDARMA


Nákup do 66 € - 2,90 € - Slovenská pošta


Nákup do 66 € - 4,9 € - Slovenská pošta - Krehké 


Nákup do 66 € - 3,90 € - Kuriérska služba GLS


Nákup nad 35 € - Rozvoz v Prievidzi, Bojniciach, Kanianke a Opatovciach nad Nitrou - ZDARMA


Osobný odber - ZDARMA


Poplatok za dobierku: 1,30

Poplatok za bankový prevod: 0


Pri objednávkach do 10 € je k doprave pripočítané balné v sume 2 €.


Slovenská pošta:


Ide o službu balík na poštu, príp.doporučený list s vyzdvihnutím na pošte, nie o doručenie do rúk adresáta (na dodaciu adresu)!!!

 

Pri krehkých tovaroch ako je sklo, porcelán, keramika, čokoládové figúrky doporučujeme službu Slovenskej pošty - Krehké.


Zoznam pôšt - viac ako 1400 odberných miest


Zásielka je doručená v priebehu 1-3 pracovných dní od vyexpedovania tovaru z našej predajne a uložená na najbližšej pošte (podľa PSČ) v mieste bydliska adresáta (podľa adresy dodania) počas odbernej lehoty (15 dní).

Ak sa jedná o zásielku menších rozmerov (doporučený list),poštový doručovateľ Vám doručí oznámenie, že zásielka je uložená na pošte, prípadne Vám ju doručí.
Ak sa jedná o zásielku väčších rozmerov (balík), budete informovaný formou SMS správy,že balík je uložený na pošte a pripravený k osobnému vyzdvihnutiu.

 

Kuriér:


Doručenie tovaru kuriérom je garantované do 48 hodín od vyexpedovania tovaru z našej predajne. Tovar Vám bude doručený na zadanú dodaciu adresu. Tovar dodávame prepravnou spoločnosťou GLS alebo vlastnou dopravou v bežnej pracovnej dobe od 8:00 do 17:00 hod.Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním e-mailom.

Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti (ak ste platili bankovým prevodom, iba podpíšete prevzatie a prevezmete si svoj tovar).

  • Balné tovaru je ZDARMA.
  • Tovar posielame kuriérskou službou, poštou alebo vlastnou dopravou.
  • Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti ak ste zvolili možnosť dobierky.

O každej zmene stavu objednávky, termíne expedície tovaru budete informovaní  e-mailom. Doručenie tovaru spravidla trvá 1-5 pracovných dní od objednania tovaru, ktorý je skladom a 5-14 dní ostatný tovar. Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním sms alebo e-mailom s číslom balíka a výškou dobierky. Novinkou je možnosť zmeniť deň doručenia zásielky a dodaciu adresu formou sms.

Ako to funguje:  GLS
 
Pri platbe prevodom na účet, balík expedujeme po obrdržaní platby na účet.

 

Nedoručené zásielky

1.1.  Pokiaľ sa zásielka vráti ako nedoručená bez nášho zavinenia (nesprávna adresa, zákazník zásielku nedopatrením alebo úmyselne neprevzal, a pod.) odošleme zákazníkovi správu e-mailom so žiadosťou o informáciu, čo ďalej robiť s jeho objednávkou. Odpoveď na túto výzvu očakávame v termíne 7 dní od odoslania správy.

2.2.  Ak nás zákazník požiada o opätovné odoslanie zásielky, doúčtujeme k celkovej cene zásielky druhý raz cenu dopravy,aká bola pri prvom odoslaní v prípade,že poštovné bolo zdarma,bude doúčtovaná suma podľa sposobu dodania (kuriér,pošta).

 

Predávajúci nenesie zodpovednosť za dôsledky spôsobené oneskorením doručenia alebo stratou zásielky zavinenou prepravcom alebo nepredvídateľnou a neprekonateľnou prekážkou.

 

 

Osobný odber alebo rozvoz vlastnou dopravou.

 

Vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť osobne v predajni Čokosvet na adrese: Prievidza, T. Vansovej 10, 97101, po obdržaní mailu (objednávka vybavená).

Osobný odber nie je spoplatnený.

 

Nákup nad 35 € Vám dovezieme V Prievidzi, Bojniciach, Opatovciach nad Nitrou a Kanianke zadarmo.


Upozorňujeme, že pri osobnom odbere je možné platiť iba v hotovosti. 

Copyright 2015 - 2020 © Cokosvet.sk